Ieškau darbuotojo

UAB Nostrum AJS – NOSTRUM GPOUP įmonių grupei priklausanti bendrovė, klientams teikianti individualias personalo poreikio technologijas „nuo atrankos iki rangos“.
Mūsų įmonių grupė specializuojasi ir veiklą vykdo sekančiuose sektoriuose: darbuotojų iš trečiųjų šalių ir Lietuvos atranka bei įdarbinimas; rangos (subrangos) paslaugos statybos, sandėliavimo, gamybos srityse; darbuotojų nuoma; krovininio transporto paslaugos.

NOSTRUM GROUP vienijančios bendrovės yra įsikūrusios ne tik Lietuvoje, bet ir Ukrainoje bei Baltarusijoje, o teikiamos paslaugos apima visą Europos Sąjungos teritoriją.

  • Darbuotojų iš trečiųjų šalių ir Lietuvos atranka bei įdarbinimas: darbdavio ir darbuotojo atstovavimas Lietuvos ambasadose, Lietuvos migracijos departamente, Lietuvos užimtumo tarnyboje; darbdavių bei darbuotojų iš trečiųjų šalių teisinis konsultavimas įdarbinimo klausimais; trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo dokumentų rengimas, besibaigiančių galioti dokumentų pratęsimas; darbo (D) vizoms ir leidimams gyventi Lietuvoje (LLG) gauti dokumentų suruošimas; dokumentų administravimo paslaugos (užtikriname savalaikį darbuotojų iš trečiųjų šalių dokumentų pratęsimą, leidžiantį darbuotojams legaliai bei nepertraukiamai dirbti Lietuvoje ar kitose Europos sąjungos valstybėse); konsultavimo paslaugos (dalinamės patirtimi įdarbinant bei komandiruojant darbuotojus į kitas Europos Sąjungos valstybes).
  • Rangos (subrangos) paslaugos – efektyvus sprendimas siekiant optimizuoti statybos, sandėliavimo ar gamybos procesus. Pagal klientų poreikius bei gautus užsakymus organizuojame profesionalių darbuotojų brigadas ir siunčiame atlikti nurodytus darbus. Klientui tereikia tik kreiptis į mus, nurodyti darbų pobūdį, vietą, terminus ir kokybės standartus, o visą kitą atliekame mes. Už darbų kokybę bei jų įgyvendinimo terminus atsakome mes.
  • Darbuotoju nuoma arba laikinasis įdarbinimas, tai – paslauga leidžianti samdyti darbo jėgą nesudarant įdarbinimo įsipareigojimų. Pagal klientų reikalavimus atrenkame darbuotojus, juos įdarbiname savo įmonėje bei siunčiame juos dirbti kliento naudai. Mūsų įmonė atsakinga už darbuotojų atranką, darbo proceso administravimą, mokesčių bei personalo apskaitą. Išnuomoti darbuotojai yra pavaldūs klientui ir vykdo jo tiesioginius nurodymus. Ši paslauga leidžia klientui lanksčiai valdyti personalo poreikį neįdarbinant darbuotojų į savo įmonę.

Susisiekite su mumis

„Mes surasime personalą Jūsų pageidaujamai pozicijai. Viskas, ką Jums reikia padaryti – susisiekti su mumis“

Scroll to Top