Personalo atranka

Kaip vyksta personalo atranka?

Lietuvoje ar užsienyje veikiančios įmonės kreipiasi į UAB “Nostrum” su užsakymu surasti tam tikros srities darbuotojus. Profesijos įvairios – vilkikų vairuotojai, kambarinės, virėjai, picų kepėjai, statybos darbų vadovai ar statybininkai. Mūsų kompanija turi atstovybes Ukrainoje ir Baltarusijoje kurios, ieško darbuotojų savo šalyse. Užsakovas tiksliai nurodo kompetencijų sąrašą, kurias privalo atitikti surastas darbuotojas. Potencialus darbuotojas supažindinamas su darbo sąlygomis, socialinėmis garantijomis ir būsimu uždarbiu.

Praktikoje nutinka atvejų, kuomet surastas taip vadinamos Trečiojo pasaulio šalies darbuotojas vis tik nepateisina lūkesčių Lietuvos kompanijoje. Tuomet problemą sprendžiame kompleksiškai – įmonei stengiamės surasti kitą darbuotoją, o atvykusiam užsienio piliečiui pagal galimybes ieškome darbo kitoje mūsų partnerių įmonėje. Įsipareigojame pateisinti ir darbdavio, ir darbuotojo lūkesčius. Džiaugiamės, jog tai vienetiniai atvejai ir didžiuojamės, kad mūsų komandos kompetencijos dėka gebame surasti tiksliai tokį darbuotoją, kuris pateisintų užsakovo lūkesčius.

UAB “Nostrum” komanda suranda darbuotojus ne tik Lietuvos, bet ir užsienio kompanijoms. Mes dirbame su Vokietijos, Olandijos, Didžiosios Britanijos ir kitų šalių partneriais. Jei užsienyje veikiančiai įmonei reikalingas tam tikros specialybės darbuotojas, mes surandame jį Lietuvoje, Ukrainoje, Baltarusijoje ar net Gruzijoje.

Nedvejokite kreiptis į mūsų kompaniją – pasirūpinsime darbuotojų atranka, teisiniais dokumentais ir kitais formalumais. Jums liks tik įvertinti darbuotojo tinkamumą Jūsų pozicijai!

Susisiekti su mumis

„Mes surasime personalą Jūsų pageidaujamai pozicijai. Viskas, ką Jums reikia padaryti – susisiekti su mumis“